Vyhledat v katalogu

Tel.: 569 429 871
zboží rozvážíme
V Havlíčkově Brodě a okolí ZDARMA

Ochranné pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky a oblečení

Bezpečnost a ochrana zdraví jsou vždy na prvním místě, proto u nás seženete také nepřeberné množství ochranných pomůcek, jako jsou špunty do uší, brýle, helmy nebo kožené rukavice proti řezným úrazům či poleptání. V této sekci dále najdete kožené brašny pro elektrikáře, hřebíčenky pro řemeslníky nebo výztuhy kolen.

Jaké ochranné pomůcky najdete v našem e-shopu?

Kožené ochranné pomůcky

Kožené brašny pro elektrikáře, kvalitně zpracované kožené zástěry pro svářeče nebo kováře, hřebíčenky na opasku s více kapsami na nářadí, nákoleníky pro ochranu kolen při práci v kleče a různé kožené doplňky.

Ochranné pomůcky sluchu

Do hlučných provozů, sléváren, na střelnici, nebo na železnici jsou potřebné ochranné pomůcky sluchu. Skvělými pomocníky jsou zátkové chrániče, sluchátka nebo špunty. Nabízíme také speciální mušlové chrániče sluchu přichycené k přilbě.

Ochrana dýchacích cest

Ochrana dýchacích cest je důležitá zejména u provozů se zvýšenou prašností, kde dochází k lakování, stříkání a barvení. Vybírat můžete z polomasek 3M, které mají odnímatelné filtry a dvě komory. Dále jsou v nabídce celoobličejové masky a respirátory (FFP1, FFP2).

Ochrana zraku

Pro nejrůznější typy činností, při kterých se odlamují malé částice, jako je například obrábění kovů, nebo soustružení dřeva, využijete ochranné brýle, štíty a svářecí kukly. Své místo mají také v chemickém průmyslu a výrobních továrnách.

Ochrana hlavy

Ochrana hlavy od nejrůznějších vyztužených čepic, až po helmy s odnímatelnými podbradními pásky. Ve volném čase lze využít například při včelaření.

Ochrana proti pádu

Pro práce ve výškách, při mytí fasád, v lesnictví nebo pro tesaře a pokrývače střech nabízíme úvazová lana, bederní výztuhy, karabiny a zachycovací postroje.


Zobrazeno 1 - 21 položek z 126
 • 1 Návštěvnické brýle VISITOR

  Návštěvnické brýle, čiré, polykarbonát, vhodné i přes dioptrické brýle, mechanická odolnost zorníků: třída F - proti nárazu částic s nízkou energií

  Cena s DPH
  39,00 Kč

  Návštěvnické brýle, čiré, polykarbonát, vhodné i přes dioptrické brýle, mechanická odolnost zorníků: třída F - proti nárazu částic s nízkou energií
 • 1 Štít ŠP 28

  Štít s náhlavním křížem, umožňuje současné použití dioptrických brýlí, rozměr: 220 x 290 mm. Vhodná ochrana očí, obličeje a dýchacích orgánů před mechanickými částicemi.

  Cena s DPH
  260,00 Kč

 • 11 Brýle VS-170 čiré

  Brýle čiré, nastavitelné nožky, speciální konstrukce¨pro práci v průmyslu, mechanická odolnost zorníků: třída F - proti nárazu částic s nízkou energií, ISO 9001, zorník povrstven proti oděru

  Cena s DPH
  69,00 Kč

  Brýle čiré, nastavitelné nožky, speciální konstrukce¨pro práci v průmyslu, mechanická odolnost zorníků: třída F - proti nárazu částic s nízkou energií, ISO 9001, zorník povrstven proti oděru
 • 12 Ochranné brýle CXS Margay, čirý zorník

  Polykarbonátové brýle v moderním designu. Měkčí materiál postranic v oblasti uší pro zvýšení komfortu uživatele. Nastavitelná gumička. Pěnové neoprenové polštářky pro lepší přilnutí k obličeji a ochranu proti prachu.

  Cena s DPH
  189,00 Kč

 • 13 BA22

  Ochranné brýle klasické lehké s čirým zorníkem bez bočních krytů. Ochrana zraku proti nárazu malých pevných částic, vhodné zejména pro dřevoobráběcí stroje, obrábění umělých hmot a v zemědělství.

  Cena s DPH
  89,00 Kč

 • 131 BrýleTOUR čiré

  Certifikace a normy: ochranné brýle (zorník a rámeček) splňují požadavky normy EN 166 (třída 1).Použití, popisBrýle jsou osobním ochranným prostředkem II. kategorie, zajišťují ochranu očí proti mechanickému nárazu o střední energii.

  Cena s DPH
  129,00 Kč

 • 14 Brýle 3M 2820 čiré

  Elegantní, moderní provedení, velmi lehké, zaoblené provedení pro výborné krytí a dobré zorné pole, nedeformované vidění, absorbují 100 % škodlivého UV záření, určeny k ochraně při extrémních teplotách, pro vnitřní i venkovní použití. postranice - nylon, zorník - polykarbonát

  Cena s DPH
  230,00 Kč

  Brýle 3M 2820 čiré
 • 15 Brýle VS-170 kouřové

  Brýle kouřové, nastavitelné nožky, speciální konstrukce pro práci v průmyslu, mechanická odolnost zorníků: třída F - proti nárazu částic s nízkou energií, ISO 9001, zorník povrstven proti oděru

  Cena s DPH
  69,00 Kč

 • 151 Brýle 3M 2821 kouřové

  Elegantní, moderní provedení, velmi lehké, zaoblené provedení pro výborné krytí a dobré zorné pole, nedeformované vidění, absorbují 100 % škodlivého UV záření, určeny k ochraně při extrémních teplotách, pro venkovní použití, poskytují ochranu před oslněním od slunce.

  Cena s DPH
  240,00 Kč

  Brýle 3M 2821 kouřové
 • 16 Brýle VS 170 žluté

  Ultra lehké, poskytují neomezené zorné pole a boční ochranu díky integrovanému postrannímu krytu. Absorbují škodlivé UV záření. Konstrukce postranic umožňuje nastavení jejich délky i sklonu zorníku. 

  Cena s DPH
  69,00 Kč

  Ultra lehké, poskytují neomezené zorné pole a boční ochranu díky integrovanému postrannímu krytu. Absorbují škodlivé UV záření. Konstrukce postranic umožňuje nastavení jejich délky i sklonu zorníku. Materiál: rám - nylon, zorník - polykarbonát. Barva: Černá. Zorník: Žlutý. Normy: EN 166, EN 170
 • 161 Brýle 3M 2822 žluté

  Elegantní, moderní provedení, velmi lehké, zaoblené provedení pro výborné krytí a dobré zorné pole, nedeformované vidění, absorbují 100 % škodlivého UV záření, určeny k ochraně při extrémních teplotách, pro vnitřní i venkovní použití, zvyšují kontrast při slabém osvětlení.

  Cena s DPH
  240,00 Kč

  Brýle 3M 2822 žluté
 • 17 Ochranné brýle CXS PANTHERA, polarizační zorník

  Polykarbonátové brýle s polarizačním kouřovým zorníkem o váze 24g. Rám sportovního designu s přímou ventilací. Přiléhající zakřivený zorník nabízí neomezený výhled. Rovné stranice s pevnou délkou vyrobeny z polykarbonátu a vstřikovaného TPE pro maximální komfort a zabránění sklouzávání.

  Cena s DPH
  259,00 Kč

 • 172 Polarizační brýle GIRO

  polarizační brýle se zorníkem z polykarbonátu,polarizační skla eliminují odlesky a bílé odražené světlo, ideální pro veškeré venkovní aktivity, kde hrozí zvýšené riziko oslnění (řidiči, cyklisté, lyžaři, rybáři, ...), hmotnost cca 24 g, splňuje normu EN 12314

  Cena s DPH
  239,00 Kč

 • 18 Brýle B-V 38 ochranné

  Ochranné brýle z PVC, uzavřené, s přímou ventilací, čirý zorník tloušťky 1 mm. Ochrana proti nárazu malých pevných částic např. při práci na dřevoobráběcích strojích, v zemědělství, při práci s měkkými kovy a umělými hmotami. Možnost výměny zorníku, možnost použití dioptrických brýlí

  Cena s DPH
  79,00 Kč

  Ochranné brýle z PVC, uzavřené, s přímou ventilací, čirý zorník tloušťky 1 mm. Ochrana proti nárazu malých pevných částic např. při práci na dřevoobráběcích strojích, v zemědělství, při práci s měkkými kovy a umělými hmotami. Možnost výměn
 • 181 Brýle VITO s přímým větráním

  Pohodlné uzavřené ochranné brýle, přímé větrací otvory. Poskytují neomezené zorné pole, nastavitelná páska, absorbují škodlivé UV záření, poskytují ochranu při mechanické práci, ideální pro použití za běžného denního světla a také za šera, pro vnitřní i venkovní použití.

  Cena s DPH
  79,00 Kč

  Pohodlné uzavřené ochranné brýle, přímé větrací otvory. Poskytují neomezené zorné pole, nastavitelná páska, absorbují škodlivé UV záření, poskytují ochranu při mechanické práci, ideální pro použití za běžného denního světla a také za šera, pro vnitřní i venkovní použití. Materiál: rám - PVC, zorník - polykarbonát. Barva (rámu): Transparentní šedá. Zorník: Čirý. Normy: EN 166, EN 170
 • 182 Brýle VENTI s nepřímým větráním

  Pohodlné uzavřené ochranné brýle, nepřímé větrací otvory. Poskytují neomezené zorné pole, nastavitelná páska, absorbují škodlivé UV záření, poskytují ochranu při mechanické práci, ideální pro použití za běžného denního světla a také za šera, pro vnitřní i venkovní použití.

  Cena s DPH
  110,00 Kč

  Pohodlné uzavřené ochranné brýle, nepřímé větrací otvory. Poskytují neomezené zorné pole, nastavitelná páska, absorbují škodlivé UV záření, poskytují ochranu při mechanické práci, ideální pro použití za běžného denního světla a také za šera, pro vnitřní i venkovní použití. Materiál: rám - PVC, zorník - polykarbonát. Barva (rámu): Transparentní šedá. Zorník: Čirý. Norma: EN 166, EN 170
 • 2 Štít ŠP 29

  Ochranný štít vel. 330 x 290 mm z plexiskla. Ochrana očí a obličeje.

  Cena s DPH
  260,00 Kč

  Ochranný štít vel. 330 x 290 mm z plexiskla. Ochrana očí a obličeje.
 • 3 Štít ŠP 6

  Ochranný štít vel. 90 x 250 mm z plexiskla. Ochrana očí a obličeje.

  Cena s DPH
  190,00 Kč

  Ochranný štít vel. 90 x 250 mm z plexiskla. Ochrana očí a obličeje.
 • 3M 9312+ Aura částicový respirátor FFP1 s ventilkem

  Respirátor 3M 9312 Aura je nová generace filtračních polomasek, které poskytují uživateli maximální komfort. Rozsáhlý evropský test dokázal vysokou kvalitu filtračních polomasek oproti jiným značkám. Jedinečný design zlepšuje komfort, přilnutí na obličej a komunikaci. DPH k ceně nepřipočítáváme.

  Cena s DPH
  99,00 Kč

 • 3M 9322+ respirátor, maska P2

  DPH k ceně nepřipočítáváme.

  Cena s DPH
  169,00 Kč

 • 4 Ochranný štít MT

  Ochrana očí a obličeje, možno kombinovat s rouškou rozměr 240 x 220 mm držák PVC, štít makrolon

  Cena s DPH
  199,00 Kč

Zobrazeno 1 - 21 položek z 126

Menu

Eshop

Dárkové poukazy

ESHOP new

Po - Pá: 8 - 16, So: 9 - 11

 

 

 

 

 

 

29. 5. Maxmilián

Zítra: Ferdinand

Návštěvnost stránek

287008