Vyhledat v katalogu

Tel.: 569 429 871
zboží rozvážíme
V Havlíčkově Brodě a okolí ZDARMA

Obuv gumová letní


Předchozí 1
Zobrazeno 1 - 21 položek z 26
 • DEMAR - Dámské barevné holinky HAWAI LADY PRINT 0076 V bílý puntík

  Dámské barevné holinky demar HAWAI LADY PRINT jsou ideálním doplňkem moderní ženy. Barva holinek černá s bílými puntíky. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Holinka je velice pohodlná a lehká. Materiál je vysoce kvalitní a odolné PVC podšité příjemnou textilií. www.

  Cena s DPH
  Od 480,00 Kč

 • DEMAR - Dámské nízké holinky RAINNY BLACK 0052 černé

  Dámské nízké holinky demar RAINNY jsou ideálním řešením pro letní deštivé počasí. Barva holinek je černá. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Holinky jsou velice pohodlné a lehké. Materiál je vysoce kvalitní a odolné PVC podšité příjemnou textilií.

  Cena s DPH
  Od 260,00 Kč

 • DEMAR - Dámské stahovací holínky RAINNY S 0051 B zelené

  Dámské stahovací holínky demar RAINNY S jsou ideální řešení do vysoké trávy. Barva holínek je zelená. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Na svršku je zatahovací nástavec na tkaničku proti padání nečistit do holínky. Holínky jsou velice pohodlné a lehké.

  Cena s DPH
  Od 420,00 Kč

 • DEMAR - Dámské zateplené holínky YOUNG FUR 2 0466 B zelené

  Dámské zateplené holínky demar YOUNG FUR 2 jsou ideální pro deštivé jarní a podzimní počasí. Barva gumáků zelená. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Holínky jsou velice pohodlné a lehké. Materiál je vysoce kvalitní a odolné PVC podšité příjemnou textilií.

  Cena s DPH
  Od 499,00 Kč

 • DEMAR - Lovecké zateplené holinky FARMER 3910 zelené

  Lovecké zateplené holinky demar FARMER jsou ideální pro mrazivé jarní a podzimní počasí. Barva bot je zelená. Holinky jsou vhodné pro práci na zahradě a procházky za deštivého počasí v mokré trávě. Holinky jsou velice pohodlné a extra lehké.

  Cena s DPH
  Od 530,00 Kč

 • DEMAR - Myslivecké zateplené holinky NEW UNIVERSAL 0271 zelené

  Myslivecké zateplené holinky demar NEW UNIVERSAL jsou ideální pro deštivé jarní a podzimní počasí. Barva bot je zelená. Holinky jsou vhodné pro práci na zahradě a procházky za deštivého počasí ve vysoké trávě. Holinky jsou velice pohodlné a extra lehké.

  Cena s DPH
  Od 630,00 Kč

 • DEMAR Dámské zateplené holinky LUNA 0220 B zelené

  Dámské zateplené holinky demar LUNA jsou ideální pro deštivé jarní a podzimní počasí. Barva bot je zelená. Holinky jsou vhodné pro práci na zahradě a procházky za deštivého počasí v mokré trávě. Holinky jsou velice pohodlné a extra lehké. Materiál kopolymer EVA, který funguje jako dobrý izolant.

  Cena s DPH
  Od 460,00 Kč

 • DEMAR GRAND S

  Pánské stahovací holinky demar GRAND S jsou ideálním řešením pro letní deštivé počasí do vysoké trávy. Barva holinek je zelená.

  Cena s DPH
  Od 470,00 Kč

 • DEMAR GRANDER PVC pánské

  vysoké pánské vycházkové holiny demar GRANDER, hrubá podešev, materiál PVC. Výška 37 cm. Ideální pro deštivé, letní dni.

  Cena s DPH
  Od 330,00 Kč

 • DUNLOP ACIFORT HD BLACK S5

  Černé holínky ACIFORT s protiskluznou podešví, s ocelovou kaplí, odolnost alkalickým i zásaditým látkám, živočišným i rostlinným tukům - vysoká odolnost opotřebení - pohodlnost - protiskluzná podešev - odolnost alkalickým i zásaditým látkám - odolnost živočišným i rostliným tukům - ocelová kaple a

  Cena s DPH
  Od 750,00 Kč

 • DUNLOP ACIFORT TRICOLOUR DUNLOP 910BAC

  Název Acifort je složením slov Acide a komfort - to vysvětluje základní využití těchto holínek. Odolnost chemikáliím, zejména kyselinám a zároveň vysoký komfort nošení. Kombinace nitrilové gumy, PVC a polymerů dělá tyto holínky velmi pohodlné, chemicky odolné, ale také odolné opotřebení.

  Cena s DPH
  Od 880,00 Kč

 • DUNLOP Ecofort Protomastor S5

  Anatomický střih s podpěrou kotníku, protiskluzová, odolná a lehce čistitelná podešev, výborná chemická odolnost, velmi odolné holínky, vhodná pro průmyslové odvětví. Splňuje normu EN ISO 20345 - S5

  Cena s DPH
  Od 499,00 Kč

 • Galoše EVA CLOG

  Pánské pantofle demar NEW EVA CLOG jsou ideální pro letní dny. Obuv je vhodná pro rybáře a volný čas na zahrádku. Barva pantoflí je zelená. Pantofle jsou z kopolymeru EVA, díky kterému jsou extra lehké a plavou. Boty mají certifikát pracovní obuvi - označení CE. www.demar.cz Vyrobeno v EU.

  Cena s DPH
  Od 210,00 Kč

 • Galoše lékařské

  Galoše gumová

  Cena s DPH
  Od 899,00 Kč

 • Grand Chest Waders 1

  Prsačky (kalhotové holinky) demar GRAND CHEST WADERS jsou ideální pro výlovy rybníků. Barva prsaček je zelená. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze.

  Cena s DPH
  Od 1 310,00 Kč

 • Grand Waders tříslové holiny

  Broďáky demar GRAND WADERS jsou ideální pro výlovy rybníků. Barva broďáků je zelená. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Broďáky jsou velice pohodlné a lehké. Materiál je vysoce kvalitní a odolné PVC podšité příjemnou textilií.

  Cena s DPH
  Od 899,00 Kč

  Broďáky demar GRAND WADERS jsou ideální pro výlovy rybníků. Barva broďáků je zelená. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Broďáky jsou velice pohodlné a lehké. Materiál je vysoce kvalitní a odolné PVC podšité příjemnou textilií. Neomezují v pohybu a udržují si stálou pevnost. Boty mají certifikát - označení CE. www.demar.cz Vyrobeno v EU.  Velikost 42 - váha 2070 g Velikost 42 - výška 876 mm
 • Gumofilcová holina válená NOVESTA

  Gumofilcové holínky pánské válené černé - žlutý lem. VULKAN/NOVESTA.. Zateplená pracovní obuv vhodná do chladnýchpodmínek, podešev s protiskluzovým dezénem, odolnost proti oděru, odolnost proti vodě, odolnost proti chladu, odpružení v patě,

  Cena s DPH
  Od 1 060,00 Kč

 • Gumofilcová holina Vulkán válená

  NOVESTA tradiční slovenský výrobce pracovní obuvi. Gumofilcová holinka pánská válená. Tradiční pracovní zateplená obuv vhodná pro běžné práce v terénu v chladném počasí. Hmotnost ve velikosti 42: 965 g Výška: 35 cm

  Cena s DPH
  Od 799,00 Kč

 • Gumofilcová kolina PVC

  Zateplená gumoplstěná holínka. Zateplená s filcovou vložkou v celé botě. Materiál: svršek z gumy a syntetického materiálu Vkládací stélka z plsti, gumová podešev. Ochrana proti vodě a mechanickým nečistotám.1 Použití: vhodné proti nečistotám, vodě i v chladných klimatických podmínkách Výška: 35 cm

  Cena s DPH
  Od 610,00 Kč

 • Holinky dámské 3/4 gumové

  Gumová dámská holina

  Cena s DPH
  Od 430,00 Kč

 • Holínky dámské Novesta protiskluzné bílé

  Dámské holínky Novesta protiskluzné v bílé barvě jsou určené zejména pro práci v potravinářství, kde je nutná maximální přilnavost k mokrým a hladkým povrchům, sociálních zařízení při koupání pacientů.

  Cena s DPH
  Od 960,00 Kč

Předchozí 1
Zobrazeno 1 - 21 položek z 26

Menu

Eshop

Dárkové poukazy

ESHOP new

Po - Pá: 8 - 16, So: 9 - 11

 

 

 

 

 

 

29. 5. Maxmilián

Zítra: Ferdinand

Návštěvnost stránek

287007