Pracovní obuv

Pracovní obuv pro každou profesi

Pracovní obuv by měla být pohodlná, bezpečná a nenáročná na údržbu. Pořiďte si kvalitní obuv pro sebe nebo své zaměstnance. Vybírat můžete z celé řady velikostí a barev. Poradíme Vám, jaké boty jsou ideální pro kominíky, natěrače nebo třeba manažery.

Jak si správně vybrat bezpečnostní obuv:Odkaz Zde_.docx

Jakou pracovní obuv si vybrat?

  • Farmářky jsou velmi oblíbené pro svou pohodlnost a kvalitu díky zpracování z přírodní hovězí kůže. Vyšší nárt zajistí bezpečí pro kotníky a prodyšná podšívka uvnitř boty absorbuje pot.
  • U bezpečnostní obuvi je nejdůležitější ochrana v podobě ocelových špiček, které tlumí náraz a odolají tlaku. V nabídce máme také kevlarové stélky proti propíchnutí.
  • Letní gumová obuv neboli holínky – klasika, která nikdy nepromokne. Ideální do letního deštivého počasí. Pro zimní období najdete na e-shopu zateplené holínky a pro maximální bezpečí holínky s kovovou špičkou.
  • Vyšší kotníková obuv zajistí lepší stabilitu nohy. Na výběr máme nejrůznější materiály, od přírodní kůže až po gore-TEXové membrány.
  • Pracovní sandály nabízejí maximální komfort. Vybírat můžete z pracovních kožených sandálů, které mají ocelové špičky až po volnočasové sandály se zapínáním na suchý zip.
  • Obuv pro lehčí provozy, jako jsou kanceláře, zdravotní nebo gastronomické zařízení. Je libo lehké korkové pantofle nebo klasické nazouváky?
  • Pro všechny lovce, rybáře ale i zahrádkáře máme zateplené holínky a kotníkové botys nejrůznějšími povrchovými úpravami. S touto zimní pracovní obuví zůstane vaše noha vždy v teple.
Pracovní obuv
od 870 Kčs DPH od 719,01 Kč bez DPH

od 599 Kčs DPH od 495,04 Kč bez DPH

od 599 Kčs DPH od 495,04 Kč bez DPH

od 870 Kčs DPH od 719,01 Kč bez DPH

od 459 Kčs DPH od 379,34 Kč bez DPH

od 479 Kčs DPH od 395,87 Kč bez DPH

od 139 Kčs DPH od 114,88 Kč bez DPH

od 99 Kčs DPH od 81,82 Kč bez DPH