Ochranné pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky a oblečení

Bezpečnost a ochrana zdraví jsou vždy na prvním místě, proto u nás seženete také nepřeberné množství ochranných pomůcek, jako jsou špunty do uší, brýle, helmy nebo kožené rukavice proti řezným úrazům či poleptání. V této sekci dále najdete kožené brašny pro elektrikáře, hřebíčenky pro řemeslníky nebo výztuhy kolen.


Jaké ochranné pomůcky najdete v našem e-shopu?

Kožené ochranné pomůcky

Kožené brašny pro elektrikáře, kvalitně zpracované kožené zástěry pro svářeče nebo kováře, hřebíčenky na opasku s více kapsami na nářadí, nákoleníky pro ochranu kolen při práci v kleče a různé kožené doplňky.

Ochranné pomůcky sluchu

Do hlučných provozů, sléváren, na střelnici, nebo na železnici jsou potřebné ochranné pomůcky sluchu. Skvělými pomocníky jsou zátkové chrániče, sluchátka nebo špunty. Nabízíme také speciální mušlové chrániče sluchu přichycené k přilbě.

Jak si správně vybrat ochranu sluchu: Odkaz zde -.docx

Ochrana dýchacích cest

Ochrana dýchacích cest je důležitá zejména u provozů se zvýšenou prašností, kde dochází k lakování, stříkání a barvení. Vybírat můžete z polomasek 3M, které mají odnímatelné filtry a dvě komory. Dále jsou v nabídce celoobličejové masky a respirátory (FFP1, FFP2).

Jak si správně vybrat polomasku: odkaz zde.docx

Jak si správně vybrat respirátor: Odkaz zde.docx

Ochrana zraku

Pro nejrůznější typy činností, při kterých se odlamují malé částice, jako je například obrábění kovů, nebo soustružení dřeva, využijete ochranné brýle, štíty a svářecí kukly. Své místo mají také v chemickém průmyslu a výrobních továrnách.

Jak si správně vybrat brýle: odkaz zde..docx

Ochrana hlavy

Ochrana hlavy od nejrůznějších vyztužených čepic, až po helmy s odnímatelnými podbradními pásky. Ve volném čase lze využít například při včelaření.

Jak si správně vybrat helmu: odkaz zde...docx

Ochrana proti pádu

Pro práce ve výškách, při mytí fasád, v lesnictví nebo pro tesaře a pokrývače střech nabízíme úvazová lana, bederní výztuhy, karabiny a zachycovací postroje.

Ochranné pomůcky
39 Kčs DPH 32,23 Kč bez DPH